Het Zundert van Van Gogh

Van Gogh werd in Zundert geboren. Bezoek het Vincent van GoghHuis en treed hier in de voetsporen van Van Gogh en ontdek zijn roots die later zo van invloed zijn geweest op zijn werk.

U wordt ontvangen met Brabantse lekkernijen waarna u vervolgens op pad gaat met een gids. U maakt een dorpswandeling door Zundert en bezoekt onder meer de pastorie van zijn vader, de begraafplaats erachter waar de eerste Vincent begraven ligt en de kosterswoning. Aansluitend bezoekt u op eigen gelegenheid het Vincent van GoghHuis, een levend kunstcentrum op de geboortegrond van één van de beroemdste kunstenaars uit de geschiedenis. Het is geen klassiek museum maar een actieve belevingswereld waar u een prikkelende presentatie over het leven en werk van Vincent van Gogh ervaart. Voor boekingen neem contact op met VVV Zundert of stuur een e-mail naar vvv@vangoghhuis.com